Chemia Techniczna

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Płyn do myjek ultradźwiękowych TERMOSONIK PCB 1l Zobacz większe

Płyn do myjek ultradźwiękowych TERMOSONIK PCB 1 L

CHEMIA-017

Nowy produkt

Płyn do myjek ultradźwiękowych Termosonik PCB to bezbarwna ciecz o pH 11. Przed bezpośrednim wlaniem do urządzenia nie należy jej rozcieńczać. Preparat jest całkowicie bezpieczny w użytku, ponieważ powstał na bazie wody i nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji. Umożliwia bezproblemowe pozbycie się topników, past lutowniczych czy klejów SMT.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę tego towaru

$10.37 brutto

Więcej informacji

Preparat jest nieszkodliwym, niepalnym środkiem na bazie wody. Służy do szybkiego usuwania wszelkiego rodzaju topników, past lutowniczych i klejów SMT, a także innych zanieczyszczeń powstałych po procesie lutowania z szablonów oraz płytek drukowanych. Produkt bezpośrednio przeznaczony do użycia – NIE ROZCIEŃCZAĆ.  Płyn do myjek ultradźwiękowych stanowi gwarancję usunięcia z płytek PCB wszystkich bezwartościowych pozostałości po procesie lutowania.

Dokładnie wymieszać przed użyciem.

Nr artykułu: ART.AGT-200

Sposób użycia: Wlać płyn bezpośrednio do myjki ultradźwiękowej. Czyścić ultradźwiękami przez co najmniej 10 minut. Wyjąć płytkę i dokładnie opłukać pod bieżącą wodą. ! Wskazane jest płukanie płytki najpierw pod wodą wodociągową, a następie wodą demineralizowaną lub dejonizowaną w celu usunięcia wszelkich pozostałości. Pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej lub suszyć strumieniem gorącego powietrza.

Zastosowanie:

  • płyn do myjek ultradźwiękowych

30 innych produktów w tej samej kategorii: