ESP8266

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

ESP32 WROVER-B 4/4MB CHIP SMD

LANESP-059

Nowy produkt

ESP32 WROVER-B Bezprzewodowy moduł WiFi  Antena PCB z 4 MB pamięci FLASH + 4 MB PSRAM

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

4.09 USD brutto

Więcej informacji

ESP32-WROVER-B to uniwersalny moduł MCU Wi-Fi + BT + BLE, który jest wydajny i wszechstronny dla sieci czujników małej mocy i wymagających zadań, takich jak kodowanie głosu, strumieniowanie audio i dekodowanie MP3.
 
ESP32-WROVER jest taki sam jak ESP-WROOM-32 z układem ESP32-D0WDQ6. Różnica polega na tym, że moduł ESP32-WROVER jest dodatkowo wyposażony w 32-Mbitową pamięć SPI PSRAM. więc ESP32-WROVER jest wyposażony zarówno w 4 MB pamięci flash SPI, jak i 4 MB pamięci PSRAM.
 
ESP32-WROVER wykorzystuje wbudowaną antenę PCB, 
 
Układ ESP32-D0WDQ6 jest skalowalny i adaptacyjny. Dwa rdzenie procesora mogą być sterowane indywidualnie. Częstotliwość zegara można regulować w zakresie od 80 MHz do 240 MHz. Użytkownik może wyłączyć zasilanie procesora i użyć koprocesora małej mocy do monitorowania zmian stanu urządzenia peryferyjnego lub tego, czy niektóre analogi przekraczają próg. ESP32 integruje również szeroką gamę urządzeń peryferyjnych, w tym pojemnościowe czujniki dotykowe, czujniki Halla, wzmacniacze o niskim poziomie szumów, interfejsy kart SD, interfejsy Ethernet, szybkie SPI, UART, I2S i I2C.

25 innych produktów w tej samej kategorii: