Falowniki inwertery

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Modem WVC Do MIKROINVERTERÓW

SOLINV-040

Nowy produkt

Modem WVC został zaprojektowany do obsługi i komunikacji pomiędzy mikroinwerterem (panel solarny) a komputerem osobistym, przy wykorzystaniu istniejącej instalacji elektrycznej jako sieci do przesyłania danych

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

$53.17 brutto

Więcej informacji

Modem WVC wraz z mikroinwerterem i oprogramowaniem monitorującym służy do wykonania systemu zarządzania i kontroli instalacji solarnych. Nowatorski sposób zbierania i przesyłu danych umożliwia uruchomienie systemu bez konieczności wykonywania dodatkowych kosztownych instalacji. Dodatkowym atutem naszego systemu jest jego elastyczność, umożliwiająca użytkowanie zarówno w niewielkich instalacjach przydomowych, ale przede wszystkim w rozległych fermach solarnych. Łatwość obsługi i przejrzystość prezentowanych danych pozwalają na szybkie reagowanie na możliwe usterki i  usprawniają ich lokalizacje nawet w bardzo rozbudowanych systemach.

Modem WVC wyposażony jest w dwa gniazda: jedno standardu RS232 (przesył danych na odległość do 15 m.) i jedno standardu RS485 (dane przesyłane na odległość do 1200 m.)

W zestawie: modem WVC i kabel połączeniowy RS232 inwerter nie jest czescia zestawu.

 

Program do monitoringu do pobrania  v2.1.1

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania