Patchcordy światłowodowe

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3,0 mm 20 m

SWPATC-103

Nowy produkt

Patchcord (z ang. przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 20 metrów i średnicy kabla 3 mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę tego towaru

5.69 USD brutto

Więcej informacji

Patchcord (z ang. przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 20 metrów i średnicy kabla 3 mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Cechy patchcordów:

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie:

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

SPECYFIKACJA:

  • Producent: Extralink
  • Kod produktu: EX.2824
  • Długość: 20 m
  • Kategoria kabla: Single-Mode
  • Rodzaje zakończeń: SC/APC-SC/APC
  • Standard włókna: G.657.A1
  • Średnica kabla: 3,0 mm

1 inny produkt w tej samej kategorii: