Patchcordy światłowodowe

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

div itemscope itemtype="https://schema.org/Product">
Patchcord SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3,0 mm 20 m LSZH EASY FLEX Zobacz większe

Patchcord SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3,0 mm 20 m LSZH EASY FLEX

SWPATC-123

Nowy produkt

Patchcord (z ang. przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 20 metrów i średnicy kabla 3 mm, zakończony złączami SC/UPC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę tego towaru

5.55 USD brutto

Więcej informacji

Patchcord (z ang. przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 20 metrów i średnicy kabla 3 mm, zakończony złączami SC/UPC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT. Kable te posiadają klasyfikację materiałową LSZH (Low Smoke Zero Halogen), co oznacza, że ich powłoka wykonana jest ze związków termoplastycznych lub termoutwardzalnych, które pod wpływem ciepła emitują ograniczoną ilość dymu i nie wydzielają halogenu.

Cechy patchcordów:

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie:

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

SPECYFIKACJA:

  • Producent: Extralink
  • Kod produktu: EX.3128
  • Długość: 20 m
  • Kategoria kabla: Single-Mode
  • Rodzaje zakończeń: SC/UPC-SC/APC
  • Standard włókna: G.657.B3
  • Średnica kabla: 3,0 mm
  • Typ patchcorda światłowodowego: Simplex

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Patchcord SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3,0 mm 20 m LSZH EASY FLEX

Patchcord SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3,0 mm 20 m LSZH EASY FLEX

Patchcord (z ang. przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 20 metrów i średnicy kabla 3 mm, zakończony złączami SC/UPC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

1 inny produkt w tej samej kategorii: