Przydatne

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Nagrywarka DVD USB Hitachi LG GP60NW60 Slim Biała

AKCELE-654

Nowy produkt

LG Ultra Slim Portable DVD Writer GP60NW60 to zewnętrzna nagrywarka DVD podłączana za pomocą złącza USB 2.0, umożliwiająca obsługę (odczyt i zapis) różnych formatów dysków, dzięki czemu można idealnie dobrać odpowiedni nośnik do każdego zadania. Urządzenie wyposażone zostało w funkcje Silent Play oraz Jamless Play, które zapewniają wysoki komfort pracy. Napęd wspiera technologię M-DISC.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę tego towaru

$25.52 brutto

Więcej informacji

LG Ultra Slim Portable DVD Writer GP60NW60 to funkcjonalna zewnętrzna nagrywarka DVD podłączana za pomocą złącza USB 2.0, umożliwiająca obsługę (odczyt i zapis) różnych formatów dysków, dzięki czemu można idealnie dobrać odpowiedni nośnik do każdego zadania. Urządzenie wyposażone zostało w funkcje Silent Play oraz Jamless Play, które zapewniają wysoki komfort pracy.
Pierwsza z nich automatycznie kontroluje prędkość dysku w celu redukcji hałasu natomiast druga zapobiega zatrzymaniu odtwarzania w przypadku zabrudzenia lub uszkodzenia płyty. Do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi służy popularne złącze USB 2.0 umożliwiające podłączenie nagrywarki niemal do każdego komputera PC i laptopa. Hitachi LG GP60NW60 wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami ale także eleganckim design'em oraz ultra-cienką konstrukcją: wysokość zaledwie 14 mm.

Technologia M-DISC
M-DISC to specjalne nośniki firmy Milleniata, które posiadają specjalną, nieorganiczną warstwę na której zapisywane są dane odporną na światło oraz wysoką temperaturę. Warstwę tą w przeciwieństwie do normalnych płyt DVD cechuje trwałość wynosząca - wg producenta - 1000 lat. Warstwa ta uniemożliwia również nadpisanie danych znajdujących się na nośniku M-DISC za pomocą zwykłych nagrywarek DVD. W stosunku do tradycyjnych płyt DVD+/-R nośnik M-Disc pozbawiony jest warstwy barwnika i warstwy refleksyjnej, a warstwa zapisu formowana jest ze stabilnych chemicznie tworzyw nieorganicznych.
Nagrane płyty M-Disc odczytać można w praktycznie każdym standardowym napędzie DVD-ROM. Do zapisu wymagana jest nagrywarka wspierająca standard M-Ready. Nagrywarki te cechuje zwiększona (ok. 5-krotnie w stosunku do zwykłych nagrywarek DVD+/-RW) moc lasera.

Jak wszystkie nowe napędy Hitachi LG GP60NW60 wspiera technologię M-DISC

KOMPATYBILNOŚĆ Z MAC I WINDOWS: Ciesz się pełnią funkcjonalności swojej nagrywarki niezależnie od systemu operacyjnego jakiego używasz. Po prostu podłącz i używaj.

Łatwe połączenie za pomocą kabla Mini USB. Nie wymaga dodatkowego źródła zasilania.

Łączność z TV: Ciesz się multimediami na telewizorach, cyfrowych ramkach do zdjęć i komputerach podłączając do nich dysk za pomocą kabla USB.

W komplecie znajduję się również oprogramowanie CyberLink Media Suite 10:
Power2Go - to rozbudowany i łatwy w obsłudze program przeznaczony głównie do nagrywania i kopiowania płyt CD, DVD oraz Blu-Ray, posiadający jednak także wiele innych funkcjonalności.
LabelPrint - umożliwia tworzenie okładek i etykiet na nośniki CD i DVD z możliwością doboru dowolnej grafiki i tekstu. Program obsługuje również technologię LightScribe.
PowerBackup - to łatwe w obsłudze narzędzie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych różnych rodzajów, zarówno na płytce, jak i dysku twardym. Możliwe jest oczywiście szyfrowanie danych.
PowerMediaPlayer - umożliwia odtwarzanie najpopularniejszych formatów wideo w doskonałej jakości z komputera.

Specyfikacja:

 • Rodzaj urządzenia: Napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - zewnętrzny
 • Rodzaj wydania: Wersja pudełkowa BOX
 • Wsparcie dla technologii M-DISC: Tak
 • Dodatkowe informacje: Slim
 • P/N: GP60NW60
 • Interfejs: USB 2.0
 • Szerokość: 14,4 cm
 • Głębokość: 13,5 cm
 • Wysokość: 1,4 cm

Charakterystyka:

 • Typ: DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM
 • Prędkość odczytu: 24x (CD) / 16x (CD-RW) / 8x (DVD±R) / 8x (DVD±R DL) / 8x (DVD±RW) / 8x (DVD-ROM) / 5x (DVD-RAM) / 8x (DVD M-DISC)
 • Prędkość zapisu: 24x (CD) / 8x (DVD) / 5x (DVD-RAM) / 4x (DVD M-DISC)
 • Prędkość powtórnego zapisu: 24x (CD) / 6x (DVD-RW) / 8x (DVD+RW)
 • Obsługiwane rodzaje nośników: CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RAM, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-ROM DL, M-DISC
 • Czas dostępu: 200 ms (DVD-RAM), 160 ms (DVD), 140 ms (CD)
 • Wielkość bufora: 0,75 MB

30 innych produktów w tej samej kategorii: