Sieci internetowe WIFi GPON

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Wyprzedaż! ZTE GPON ZXA 10 F601 GE V.6 Zobacz większe

ZTE GPON ZXA 10 F601 GE V.6

ZTE -002

Nowy produkt

48 Przedmioty

$26.06 brutto

Więcej informacji

ZTE ZXHN F601 PON ONT jest optycznym terminalem sieciowym GPON zaprojektowanym dla FTTH.

 To terminal z 1 portem GE. Jest rozwiązaniem pozwalającym na realizację usługi świadczenia internetu (DATA, IPTV, HD)

Dane techniczne:

  • Usługi: Internet, IPTV
  • 1 interfejs GPON (SC/APC) 
  • 1 interfejs 10/100/1000Base-T Ethernet

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ZTE GPON ZXA 10 F601 GE V.6

ZTE GPON ZXA 10 F601 GE V.6

F601 wersja V.6

5 innych produktów w tej samej kategorii: