Smart Home

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Wibang bezprzewodowy łącznik 3 biegunowy

REMOTE-003

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę tego towaru

$21.50 brutto

Więcej informacji

Wibang samoczynnie zasilany bezprzewodowy łącznik 3 biegunowy jest nadajnikiem radiowym przeznaczonym do użytkowania z odbiornikiem bezprzewodowym REMOTE-005. Przy jego pomocy można zdalnie sterować odbiornikiem (włączenie/ wyłączenie), co sprawia, że jego podstawowym zastosowaniem jest zdalne sterowanie oświetleniem, wentylatorem i innymi urządzeniami prądu zmiennego.


Jako źródło własnego zasilania została wykorzystana innowacyjna technologia, w której energia niezbędna dla działania łącznika (wysłanie sygnału radiowego) jest generowana WYŁĄCZNIE poprzez naciśnięcie palcem klawisza.

Do działania nasz łącznik (x)biegunowy NIE POTRZEBUJE ŻADNEGO DODATKOWEGO ZASILANIA, BATERII LUB AKUMULATORA!


Najbardziej popularnym zastosowaniem jest użycie do sterowania oświetleniem. Łącznik bezprzewodowy można zainstalować w dowolnym miejscu bez potrzeby wykonywania dodatkowej instalacji elektrycznej bądź przeróbek istniejącej i trwale zamocować przy pomocy samoprzylepnej taśmy dwustronnej.


Jeden łącznik może być sparowany z kilkoma bezprzewodowymi odbiornikami REMOTE-005, kilka łączników może być sparowanych z jednym bezprzewodowym odbiornikiem, a także każdy klawisz z odpowiednim odbiornikiem lub odbiornikami.


Dlatego łatwo jest stworzyć instalację w której łącznik steruje kilkoma odbiornikami lub kilkoma łącznikami sterować jednym odbiornikiem. Zasięg efektywnego działania (łączność z odbiornikiem bezprzewodowym) wynosi 10÷20 metrów i jest zależny od lokalnych warunków (ściany, materiały z jakich są wykonane, itp.)

1 wyłącznik WiBang może obsługiwać (włączać/wyłączać ) dowolną ilość odbiorników,
1 odbiornik (przekaźnik) może obsłużyć do 10-ciu wyłączników (tyle można zaprogramować).

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania

info_REMOTE-001-002-003

informacja techniczna w j. polskim

Pliki do pobrania (1.75M)