Urządzenia sieciowe

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

MikroTik komplet modułów SFP S-4554LC80D Zobacz większe

MikroTik komplet modułów SFP S-4554LC80D

MIKROT-360

Nowy produkt

Komplet modułów SFP S-4554LC80D firmy MikroTik to zestaw składający się z 2 wkładek WDM. Dzięki niemu można zestawić transmisję wykorzystując jedno włókno światłowodowe. Wkładki wyposażone są w złącza LC/UPC, maksymalna przepustowość wynosi 1,25 Gb/s.

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

$74.94 brutto

Więcej informacji

Komplet modułów SFP S-4554LC80D firmy MikroTik to zestaw składający się z 2 wkładek WDM. Dzięki niemu można zestawić transmisję wykorzystując jedno włókno światłowodowe. Wkładki wyposażone są w złącza LC/UPC, maksymalna przepustowość wynosi 1,25 Gb/s. Wykonane zostały w technologii WDM - jedna wkładka jednocześnie transmituje i odbiera sygnał na dwóch różnych falach (1490 i 1550 nm) wykorzystując tylko jedno włókno typu singlemode. Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 80 km, zakres temperatury pracy od -40 do 85 st. C.

Najważniejsze cechy:

  • zestaw składa się z 2 modułów SFP;
  • technologia WDM;
  • DDM;
  • złącza LC/UPC;
  • transmisja na odległość do 80 km;
  • temperatura pracy od -40 do 85 °C

Specyfikacja:

  • Dystans transmisji: Powyżej 20km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
  • Złącze wyjściowe: LC
  • Długość fali: 1490/1550 nm
  • Rodzaj duplexu SFP: Falowy (WDM)
  • Rodzaj włókna: SM (Single-Mode)

Podstawowe parametry techniczne:

  • Moc optyczna wyjścia: 0 ÷ +5 dBm
  • Czułość odbioru Rx: Maks. -25 dBm
  • LOS De-assert: Maks. -26 dBm
  • LOS Assert: Min. -40 dBm
  • Długość fali: 1490 nm i 1550 nm
  • Przepustowość: 1.25 Gbps
  • Dystans: 80 km
  • Temperatura pracy: -40°C ÷ +85°C
  • Typ złącza: LC/UPC
  • Rodzaj transmisji: Single-Mode

30 innych produktów w tej samej kategorii: