Żarówka E27

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

STRONG LED SPOT żarówka 3x1W LED E27 biała ciepła Zobacz większe

STRONG LED SPOT żarówka 3x1W LED E27 biała ciepła

LDSPOT-072

Nowy produkt

Wyprzedaż!!!! Gwarancja 30 dni!!!

 

Żarówka LED SPOT  3W /230V z gwintem E27

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę tego towaru

$2.16 brutto

Więcej informacji

Wyprzedaż!!!! Gwarancja 30 dni!!!

Dane techniczne:

ilość diod - 3 szt.
wymiary: śred. x wys. 49 x 55 mm
napięcie zasilania - 230V
pobierana moc - 3W
kąt swiecenia - 120 stopni
barwa: biała ciepła, ok 3200 ºK
luminancja (calkowity strumień światła) - ok. 240 lm
rodzaj oprawy: E27
przewidywany czas pracy - ≥ 50.000 godzin

 

STRONG LED to najnowocześniejsze obecnie źródło światła zastępujące nieekonomiczne żarówki żarowe. Nowoczesne diody LED o mocy 1W każda, dostarczają silnego światła, o jasności przewyższjącej tradycyjną 30W żarówkę. Dzięki standardowej oprawie z gwintem  E27 oraz wbudowanemu układowi zasilania możliwe jest proste zastąpienie starych źródeł swiatła nowymi. Jednak najlepsze efekty osiąga się projektując oświetlenie wnętrza specjalnie do różnych rodzajów oświetlenia LED. Wspomniany układ zasilania dopasowuje wartość prądu diody LED niezależnie od wahań napięcia, co znacznie przedłuża jej trwałość nawet do 50000h pracy, czyli kilkunastrokrotnie lepszą do żarówek włóknowych.  Układu tego nie mają tanie żarówki LED złożone z kilkunastu zwykłych diod małej mocy połączone szeregowo. W wyniku wahań zasilania cześć dość szybko się przepala albo słabnie. Tej wady nie ma żarówka STRONG LED.
Prezentowana żarówka posiada ciepłą temperaturę barwową. Taka barwa ociepla klimat pomieszczenia, dobrze współgra z drewnem, jasnym kamieniem, jest najprzyjemniejsza dla oka przy dłuższej ekspozycji.  Zdecydowanie polecana do lampek na biurko lub do oświetlania wnętrza.

Zalety stosowania żarówek STRONG LED:

 • Energooszczędność - wyższy koszt zakupu zwraca się  się po kilku-kilkunastu miesiącach. Szczególne ma to znaczenie przy oświetlaniu wystaw, oświetlenia nocnego, lub pomieszczeń w których często przebywamy.
  Pamiętajmy, że mniej zużytego prądu, to nie tylko niższy rachunek, ale i ochrona środowiska!
  I w odróżnienieu od lamp wyładowczych (świetlówek), nie zawierają trujących substancji!
 • Większa żywotność - tradycyjne żarówki włóknowe, a także swietlówki, mają dość krotki czas życia - klika tyś. godziń.  Żarówki STRONG LED mogą świecić nawet ponad 50.000 godzin, poza tym nie przestają nagle świecić, ale pod koniec ich życia światło jedynie słabnie.
  Jest to wymierna korzyść ekonomiczna, nie tylko w mniejszej ilości kupowanych żarówek, przede wszytkim nie tracimy na to  czasu. Jest to zwłaszcza bardzo pożądane w sytuacjach, gdzie dostęp do żarówki jest trudny.
 • Niższa temperatura - dzięki lepszej sprawności zarówkiSTRONG LED nie nagrzewają sie tak mocno jak tradycyjne. Możemy to wykorzystać stosując je blisko elementów plastikowych, drewnianych lub znajdujących sie bezpośrednio obok ludzi.
  Nie ma możliwości poparzenia  sie o nasze żarówki!

 • Nowoczesne światło - diody LED dają olbrzymie pole do ciekawej aranżacji wnętrza, wyglądają nowocześnie i dają możliwości dopasowania temperaury barwowej do charakteru wnętrza i własnych upodobań (barwa ciepła/zimna).
   STRONG LED o białej, ciepłej barwie jest najprzyjemniejsza dla oka przy dłuższej, wieczornej ekspozycji. Oświetlane takim światłem pomieszczenia oddają ciepły klimat, który dobrze współgra z drewnem, jasnym kamieniem lub cegłą.
 • Standardowa oprawa - pomimo całej nowoczesnościSTRONG LED ma wymiary i podłączenie typowej oprawy z gwintem E27 do instalacji 230V. Jedyna różnica w zastosowaniu, wynika z faktu że większość światła promieniowana jest w kącie 120 stopni.
  Można po prostu zamienić stare żarówki żarowe na nowoczesne rozwiązanie
  STRONG LED bez pomocy elektryka i wykorzystując stare oprawy.

Dane techniczne:

 • ilość diod - 3szt  
 • wymiary: śred.xwys. 49x82mm
 • napięcie zasilania - 230V
 • pobierana moc - 3W
 • kąt swiecenia - 120st
 • barwa: biała ciepła, ok 3200st K
 • luminancja (calkowity strumień światła)- ok. 240lm
 • rodzaj oprawy: E27
 • przewidywany czas pracy - 50tys. godzin

Jako firma doświadczona w sprzedaży i produkcji oświetlenia LED, chcemy zwrócić Państwu uwagę na parę faktów i mitów związanych z oświetleniem i diodami LED. Może to pomóc w doborze właściwego źródła światła.

 • Podawana moc - to ilość energii pobierana z zasilania.  Absolutnie nie należy porównywać podanej mocy jako wyznacznika ilości światła, nawet dla podobnych żarówek LED.
 • Luminancja - to całkowita ilość światła generowana przez żarówkę, podawana w lumenach.  Jest to tak naprawdę najważniejsza miara zarówno ilości światła jak i w porównaniu do mocy - sprawności żarówki. Najlepsze diody mocy uzyskuja ponad 100 lm/1W zasilania lub ponad 190 lm/3W. Takie konstrukcje są jednak bardzo drogie. Najcześciej spotykane mają okolo 70 lm/W i 150 lm/3W. Natomiast żarówki budowane z wielu małych diód mają mniejsza sprawność - nawet o połowe w stosunku do diod mocy.
  Dla porównania zwykłe żarówki żarowe daja około 10 lm/W, halogeny 15 lm/W, świetówki ok. 60 lm/W.
 • Natężenie oświetlenia wyrażone w luksach jest tym co widzimy jako jasność oświetlanej powierzchni i często niesłusznie kojarzymy z mocą śwatła. Należy jednak pamiętać, że jest to ilość światła przypadajaca na powierzchnię. Dlatego żarówki LED o dość z reguły w wąskim kącie mogą dać jaśniejszą poświatę niż znacznie mocniejsze w lumenach zwykłe żarówki świecące we wszystkich kierunkach. Jest to często wykorzystywane w reklamie LED-ów - pokazana jest jasno oświetlona przez LED powierzchnia i obok słabiej oświelona  z faktycznie mocniejszego źródła. Często może okazać się to problemem, że jasny LED niedostatecznie oświetla dużą przestrzeń, bo zbyt wąsko świeci w stosunku do wcześniej używanego halogena. 
 • Aby dobrze dobrać rodzaj żarówki musimy więc zwrócić uwagę na kąt swiecenia i podaną luminancję, a z  rezerwą podchodzić do reklam podajacych np. że 3W żarówka LED świeci jak 35W halogen. Ważna jest też temperatura barwowa, zbyt zimne, prawie niebieskawe światło nie nadaje się do oświetlenia mieszkania, a tylko do efektów specjalnych.
 •  Należy także zwrócić uwagę na zastosowaną technologię LED: żarówka z diodami mocy, soczewkami i specjalnym układem zasilania (w obudowie żarówki, tzw. driver), czy żarówka z wieloma diodami małej mocy. Te ostatnie są tańsze (rezystor zamiast drivera, brak soczewek, łatwiejsze odprowadznie ciepła z wielu słabszych diod), ale sa one mniej sprawne, rownież dlatego, że zasilane są przez wprowadzający straty rezystor. Takie zasilanie nie daje do stabilnego prądu i w efekcie dość często cała żarówka lub część diod przestaje pracować.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania