Akceptujemy płatności następującymi kartami płatniczymi:
Visa, MasterCard, Maestro,Visa Electron i MasterCard Electronic

 


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu Państwa stopniowo poszerzamy gamę produktów płatniczych akceptowanych w naszym sklepie. Dnia 1 października 2012 roku udostępniamy Państwu możliwość dokonywania płatności kartami płatniczymi

Karty Maestro należą do najczęściej wydawanych w naszym kraju płaskich kart płatniczych. W rękach Polaków jest ich obecnie około 6 milionów, eCard otwiera przed ich użytkownikom drogę do elektronicznych zakupów.

Płatność kartą Maestro w Internecie możliwa jest przy wykorzystaniu SecureCode w systemie 3D-Secure. Każdy posiadacz takiej karty, aby dokonać nią transakcji w Państwa sklepie, powinien udać się wcześniej do swojego banku celem nadania mu alfanumerycznego hasła SecureCode, wykorzystywanego tylko i wyłącznie do transakcji internetowych. Banki mogą również dystrybuować hasło w inny sposób, w zależności od przyjętej strategii, np. za pomocą SMS, tokena lub karty zdrapki, natomiast sama rejestracja w systemie 3D-Secure może odbyć się w sposób zdalny, np. przez strony bankowości internetowej lub Call Centre. 


W przypadku odmowy autoryzacji możliwa jest zmiana formy płatności na zaliczenie pocztowe lub przelew bankowy. Szczegółowe informacje zostaną wyświetlone na ekranie.

Przy formie zapłaty kartą nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji. 

Po złożeniu zamówienia w sklepie www.ledon.pl następuje przekierowanie na serwer eCard, gdzie klient składający zamówienie poproszony zostanie o podanie w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu (SSL 128 bitów) danych dotyczących swojej karty płatniczej. Na koniec klient zostanie przekierowany z powrotem na strony sklepu www.ledon.pl, gdzie otrzyma informację o statusie zamówienia. Cała operacja trwa zaledwie kilkanaście sekund.

Prosimy nie przekazywać nam danych karty w inny sposób niż podany powyżej,przesłanie numeru karty poprzez bezpieczne połączenie SSL na serwerze firmy eCard jest najlepszym sposobem dokonania zapłaty kartą, w takim przypadku do numeru karty nie będzie miał dostępu nikt oprócz banku rozliczającego. eCard jako Agent Rozliczeniowy również ma dostęp do numeru karty

Pozytywna autoryzacja karty nie jest równoznaczna z przelaniem środków z konta klienta na konto sklepu www.ledon.pl. Podczas autoryzacji blokowana jest kwota określona zamówieniem. Potrącenie funduszy z konta klienta następuje w momencie realizacji zamówienia, wyłącznie za towar sprzedany klientowi, czyli za wysłane produkty.